Psichologo konsultacijos pasiekiamos telefonu ir internetu

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir karantino metu teikia nuotolines konsultacines paslaugas gyventojams. Psichologinė pagalba teikiama emocinėje krizėje esantiems asmenims, o sergantys priklausomybių ligomis gali gauti anonimines ir konfidencialias konsultacijas.

 

„Nors visoje Lietuvoje įsigaliojo karantinas, kviečiame asmenis, kenčiančius nuo priklausomybių, pasinaudoti konfidencialiomis ir nemokamomis, nuotolinėmis psichologo konsultacijomis. Skambučių lauksime ir iš tų žmonių, kurie jaučia esantys emocinėje krizėje ir negali sau padėti“, – sako biuro darbuotojai.

 

Gyventojai konsultuojami telefonu arba elektroniniu paštu. Konsultuojamas žmogus taip pat gali susitarti su konsultantu dėl tiesioginių vaizdo konsultacijų.

 

Emocinę krizę patiriantiems gyventojams konsultacijos teikiamos telefonais 621 17 228, 8 655 74 458 ir el. paštu psichologas@visuomenessveikata.lt.

 

Priklausomybių ligų kamuojami žmonės gali skambinti telefonu 8 638 01 831 arba rašyti el. paštu konsultantas@visuomenessveikata.lt

 

Psichologo konsultacijos pasiekiamos telefonu ir internetu