Koreguojami Klaipėdos keleivinio transporto maršrutai į Klaipėdos rajoną

Klaipėdos keleivinis transportas praneša apie autobusų, kurie važiuoja ir Klaipėdos rajone, tvarkaraščių pokyčius.

Nuo balandžio 1 dienos paleistas naujas 34 maršrutas į Šernus. Pradinė maršruto stotelė – Naujojo Turgaus. Nuo šios stotelės prasidės ir 40-ojo maršruto į Dituvą trasa. Ten bus ir sezoninio 42-ojo maršruto į Vaitelius ir SB „Rasa“ pradžia.

Autobusai Nr. 7 „Klipščiai–Triušeliai“, Nr. 15 B „Ligoninė–Normantai“ ir Nr. 24 „Universiteto stotelė–Karklė–Kunkiai“ karantino metu nevažiuos savaitgaliais.

Savaitgalio dienomis didelis autobusas keičiamas į mažą maršrute Nr. 25 „Klaipėda–Plikiai– Jokūbavas–Vaiteliai“. Keleiviams iš SB „Rasa“ savaitgaliais siūloma rinktis alternatyvą ir į miestą vykti kasdien kursuojančiu 42 autobusu.

Darbo dienomis didelis autobusas į mažą keičiamas ir maršrute Nr. 26 „Klaipėda–Radailiai–Šimkai“. Čia nuimamas ir paskutinis važiavimas į Radailius 20.30 val. Šis autobusas šeštadieniais ir sekmadieniais dukart kasdien užsuks į SB „Eketė“.

Paskutinis reisas 19.30 val. į SB „Aisė“ nuimamas ir 27 maršruto autobuse, kuris iš mažo keičiamas į didelį.

Rečiau važiuos ir 28 numeriu pažymėtas autobusas, vykstantis į Šernus. Per dieną čia lieka 5 reisai.

Naujieji tvarkaraščiai bus skelbiami čia. Tvarkaraščių pasikeitimus keleiviai taip pat ras www.stops.lt, programėlėje Trafi, teirautis galima ir telefonu 8 800 12344.

Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Koreguojami Klaipėdos keleivinio transporto maršrutai į Klaipėdos rajoną