Dviem savaitėms pratęstas karantinas

Trečiadienį posėdžiavusi Vyriausybė priėmė sprendimą dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24 val. – pratęsti karantiną. Taip pat nutarta šventinį Velykų savaitgalį taikyti griežtesnius apribojimus.

 

Siekiant stabdyti koronaviruso plitimą Velykų savaitgalį bus ribojamas gyventojų judėjimas į kitų savivaldybių miestus ir miestelius. Keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės gyvenvietes ribojamas nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val.

 

Tiesa, tiems, kurie į kitą miestą vyks dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą, bus taikomos išimtys. Taip pat vykti į kitą savivaldybę galės ir joje turintys nuosavo nekilnojamojo turto.

 

Vyriausybės posėdyje nutarta leisti prekybą augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis, tačiau tik lauko sąlygomis specializuotose stacionariose prekybos vietose. Leidžiama teikti ir elektroninio parašo išdavimo paslaugas, kai jos teikiamos maisto prekių parduotuvėse, prekybos ir (arba) pramogų centruose.

 

O prekybos ir pramogų centrų, turgaviečių veiklos draudimas, išskyrus prekybą maistu ir kitas išimtis, vis dar lieka galioti.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

 

Dviem savaitėms pratęstas karantinas