Pradedami vaistinių, prekybos vietų ir darželių darbuotojų prevenciniai tyrimai

Šių sektorių darbuotojai prevenciniams tyrimams bus registruojami per telefono liniją 1808 su specialiu kodu, gautu iš Visuomenės sveikatos biuro.

 

Siekiant suvaldyti COVID-19 grėsmes, vaistinių, prekybos vietų ir darželių darbuotojai prevenciniams tyrimams dėl koronaviruso infekcijos į savo savivaldybės mobilųjį punktą registruosis Karštosios koronaviruso linijos telefonu 1808 su specialiu kodu, gautu iš Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro. Tai numatyta sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendime. Naujoji tvarka leidžia sklandžiau ir nuosekliau organizuoti vaistinių ir prekybos vietų darbuotojų prevencinių tyrimų paėmimą.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje veikiančių vaistinių, prekybos vietų ir darželių vadovai turi susisiekti su Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais ir užregistruoti įmonę, pateikti informaciją apie darbuotojus.

 

Visuomenės sveikatos biuras užsiregistravusiems pateiks tikslią instrukciją apie tyrimų atlikimo eigą ir suteiks specialų kodą, su kuriuo darbuotojai turės užsiregistruoti 1808 dėl tyrimo atlikimo.

Įmonių vadovai yra atsakingi už sąlygų sudarymą darbuotojams pasitikrinti ir Savivaldybės informavimą.

 

Kviečiame pirmiausia vaistinių, darželių ir prekybos vietų, kurios veikia asmens sveikatos priežiūros ar globos įstaigose, ar yra nutolusios nuo šių įstaigų ne daugiau kaip 200 metrų, vadovus registruotis Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Registracija vykdoma šiais Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistų kontaktais:

 

Vaistinės – Erika Berdnikovič, tel. nr. 8 655 73 718, el. paštas erika.berdnikovic@visuomenessveikata.lt

 

Prekybos vietos – Iveta Bliudsukytė, tel. nr. 8 659 28 345, el. paštas iveta.bliudsukyte@visuomenessveikata.lt

 

Koordinatorius – Roberta Mežetė, tel. nr. 8 659 72 717, el. paštas roberta.mezete@visuomenessveikata.lt

 

Valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo spendimai:

http://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/operaciju-vadovo-sprendimai

 

Pradedami vaistinių, prekybos vietų ir darželių darbuotojų prevenciniai tyrimai