Vyriausybė priėmė svarbius sprendimus dėl renginių

Nuo rugsėjo 1 d. atvirose ir uždarose erdvėse organizuojamuose renginiuose žiūrovų ir (ar) dalyvių skaičius nebus ribojamas, jei renginio organizatoriai užtikrins bilietų platinimą ir dalyvių registravimą elektroniniu būdu. Jei renginio organizatoriai to užtikrinti negalės, renginyje bus leidžiama dalyvauti ne daugiau kaip 300 dalyvių.

 

 Iki rugpjūčio 31 d. renginiai atvirose erdvėse galės būti organizuojami, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 1 000 žiūrovų ir dalyvių. Uždarose erdvėse leidžiama renginius organizuoti, jei dalyvių skaičius bus ne didesnis nei 600.  Atlikėjai, sportininkai, dalyvaujantys aukšto meistriškumo sporto varžybose, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistai, instruktoriai, teisėjai, antidopingo pareigūnai, organizatoriai ir aptarnaujantis personalas į renginio dalyvių sąrašą neįskaičiuojami.

 

Vyriausybės posėdyje taip pat nuspręsta leisti atvykti užsieniečiams į Lietuvos Respubliką studijų tikslais tik tuo atveju, jeigu aukštosios mokyklos ar kitos mokslo institucijos užtikrins valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nustatytus reikalavimus dėl užsienio studentų izoliavimo ir tyrimų dėl COVID-19 ligos.

 

Vyriausybės posėdyje nutarta papildyti ir atvykstančių sportininkų kategorijos išdėstymą. Siekiant, kad varžybos būtų visavertės ir jose užtikrinamas profesionalaus meistriškumo lygis, į Lietuvos Respubliką bus leidžiama atvykti ir varžybų teisėjams ar kitam varžybų privalomam personalui švietimo, mokslo ir sporto ministro leidimu.

 

Vyriausybės nutarimas įsigalioja nuo 2020 m. rugpjūčio 20 d.

 

LRV.LT informacija

Vyriausybė priėmė svarbius sprendimus dėl renginių