Karantinas pratęstas mėnesiui, tarp Klaipėdos rajono ir miesto leista judėti laisvai

Atsižvelgdama į ekspertų siūlymus ir koronaviruso sergamumo statistiką bei hospitalizuojamų pacientų skaičių, Vyriausybė šiandien pritarė karantiną pratęsti iki kovo 31 d. Tačiau naikinami judėjimo apribojimai tarp žiedinių savivaldybių. Tad jau nuo rytojaus tarp Klaipėdos rajono ir miesto galima judėti laisvai.

 

Vyriausybė karantiną pratęsusi mėnesiui priėmė ir kelis pakeitimus. Pritarta siūlymui atsisakyti privalomo kaukių dėvėjimo atvirose erdvėse, kai šalia 2 metrų atstumu nėra kitų asmenų, išskyrus šeimos narius – sutuoktinius, partnerius, vaikus, įvaikius, sutuoktinio ar partnerio vaikus, tėvus, įtėvius, globėjus. Ir toliau privaloma kaukes dėvėti viešose uždarose erdvėse.

 

Taip pat priimtas sprendimas naikinti ir judėjimo apribojimus tarp šešių žiedinių savivaldybių – Klaipėdos rajono ir miesto, Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono. Jis įsigalioja nuo rytojaus, vasario 25 d.  Kitose savivaldybėse judėjimo ribojimas buvo pratęstas iki kovo 15 dienos.  

Karantinas pratęstas mėnesiui, tarp Klaipėdos rajono ir miesto leista judėti laisvai