Gargždų PSPC pradeda registraciją skiepijimui internetu

Kitą savaitę Klaipėdos rajone nuo koronaviruso planuojama paskiepyti daugiau nei 1000 vyresnių nei 65 metų amžiaus gyventojų. Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras pradeda asmenų registraciją skiepijimuisi internetu.

 

Prie Gargždų pirminės sveikatos centro prisiregistravę senjorai, norintys gauti skiepą nuo COVID-19 viruso, jau gali skiepijimuisi registruotis internetu ir pasirinkti jiems patogų laiką. Taip bus supaprastinta ligšiolinė registracija, nes internetu, manoma, registruotis tie, kurie tikrai nori ir atvyks pasiskiepyti. 

 

Registruotis galite Gargždų PSPC interneto svetainėje www.gsc.lt, paspaudę mygtuką „E.registracija“. Tuomet lieka tik pasirinkti norimą datą ir spausti mygtuką „ieškoti“.

 

Registruojantis internetu per www.e-sveikata.lt, ieškant registracijos laikų, reikia nurodyti šiuos parametrus:

 

 – paslauga: COVID skiepai;

 

 – specialistas (gydytojas): DAIVA DRAKŠIENĖ.

 

Nepamirškite paspausti mygtuko „ieškoti“, nes tik tuomet vyksta paieška.

 

Tiems, kurie neturi galimybių registruotis internetu arba yra prisiregistravę prie kitos gydymo įstaigos rajone, baimintis nereikia. Atėjus eilei sulauksite skambučio iš savo gydymo įstaigos ir būsite pakviesti pasiskiepyti.

 

Skiepijimo vietose visoje Lietuvoje talkina Raudonojo Kryžiaus savanoriai, kurie padeda užtikrinti, kad procesas būtų sklandus. Skiepijimui įsibėgėjant ir augant besiskiepijančių asmenų skaičiui, savanorių pagalbos reikės vis daugiau.

Dėkojame visiems savanoriams ir visus neabejingus kviečiame prisijungti prie jų gretų (https://www.redcross.lt/lietuvos-raudonasis-kryzius-kviecia-savanorius-padeti-savo-miestams-vakcinacijos-metu).

 

Skiepijimo grafiką rasite ČIA.

Gargždų PSPC pradeda registraciją skiepijimui internetu