Nuo pirmadienio į mokyklas grįžta pradinukai

Jau  nuo pirmadienio tose savivaldybėse, kuriose sergamumas koronavirusu per pastarąsias 14  dienų 100 tūkstančių gyventojų nesiekia 200 atvejų, į klases galės grįžti pradinukai. Tarp šių savivaldybių ir Klaipėdos rajonas.

1–4 klasių mokiniai galės būti ugdomi kontaktiniu būdu, laikantis ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo  rekomendacijų: saugaus atstumo, patalpų vėdinimo ir t.t. Mokyklos užtikrins ir mišraus ugdymo galimybę.

Nuo pirmadienio bus leidžiamos konsultacijos kontaktiniu būdu abiturientų grupėms iki 5 asmenų, užtikrinant tas pačias saugumo sąlygas.

Nors testavimas kaupinių būdu Klaipėdos rajone ir kitose 44 Savivaldybėse į klases grįžtantiems vaikams nebėra privalomas, Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja testus atlikti, kad grįžimas į ugdymo įstaigas būtų visiškai saugus.

Taip pat nuo kovo 22 dienos:

  • Bus fiziškai aptarnaujami lankytojai bibliotekų ir valstybės archyvų skaityklose ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius;
  • Organizuojami neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo užsiėmimai uždarose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 5 asmenys ir užtikrinamas 30 kv. m paslaugos teikimo plotas vienam asmeniui.
Nuo pirmadienio į mokyklas grįžta pradinukai